Září 2012

Vsetko o Byakuyovy

28. září 2012 v 14:41 | Nb |  Pribehy Byakuya

Byakuya Kuchiki

Byakuya Kuchiki je kapitánem 6. jednotky a jeho jméno Byakuya znamená "bílá noc".


Byakuya nosí tradiční shinigami kapitánskou uniformu. Na hlavě má vlasovou ozdobu zvanou kenseikan, která značí, že patří mezi vážené rodiny. Nosí šál vytvořený z bledého hedvábí vytvořeného ze stříbrno-bílé sasanky, který byl děděn v jeho rodině z generace na generaci. Na rukou nosí bílé rukavice.

Byakuya je velmi populární mezi dívkami a byl nazván jako "kapitán, na kterého si toužíme uvolnit celý fotoalbum". Je to skupina vytvořena ženskou asociací shinigami. Má velmi rád japonské sakury, noční procházky, kořeněné jídlo, čínské zvonky, banány a nemá rád sladkosti. Stejně jako Aizen je velmi zkušený v kaligrafii, je možné, že je i prezidentem klubu kaligrafie (krasopis).

Byakuya umí být i vtipný navzdory jeho seriózní povaze. Nejenže chodí na srazy podkapitánů, když Renji není k dispozici, ale chodí i na srazy žen shinigami, když není přítomna Rukia. Říká, že "část vůdcovských odpovědností je ujistit se, že podkapitáni plní své povinnosti". Jednou se Renji opozdil a omluvil se tím, že byl u kadeřnice. Pak se Byakuyi zeptal jak je možné, že má vždy perfektně ostříhané vlasy a Byakuya odpověděl, že si stříhá vlasy se Senbonzakurou. Byakuya říká, že se nepředpokládá, že byl život zábavný a hned nato navrhne hru, která zní nudně. Později se zjistilo, že Byakuyův talent je asi na takové úrovni jako Rukiin.
Rukia a Byakuya


Byakuya nesnáší, když ho někdo jemu nepříliš blízký oslovuje křestním jménem bez oslovení. Například Ichigo ho pořád oslovuje Byakuya (zdá se, že pouze jeho žena Hisana ho oslovovala Byakuya-sama). Nebo Yachiru, která ho má velmi ráda, ho oslovuje Bya-kun nebo Byakushi. Byakuya ostatních oslovuje celým jménem, například Ichigovi neřekne jinak než Ichigo Kurosaki.

Pribeh o mne a Byakuyovy

23. září 2012 v 16:13 | Nb |  Pribehy Byakuya
Jeden krat ked som pozerala Bleach tak som spoznala iba Ichiga chlapca ktoreho miluje moja kamaratka a rukiu do ktorej je Ichigo zamilovany.Byakuyu som spoznala az o par casti neskor ked ukazali spolocenstvo dusi a on tam bol,hned som vedela ze s nim mam daco spolocne a veruze mamje toho vela ale napisem iba niektore znaky:je chladny a aj ja,dokaze zabyt svoju sestru lebo slubyl svojim rodicom na hrob ze bude dodrziavat zakony ale svojej zene Hisane slubyl ze bude chranit Rukiu a ked ju isli popravit tak sa Byakuya nevedel rohodnut ze co spravit tak sa rozhodol pre zakon-vtom tam prisiel Ichigo a povedal ze proti takemu zakonu bude bojovat a mali boj-skoncilo to remizou a Byakuya sa v tedy rozhodol ochranovat Rukiu..To by continued

Smajliky

21. září 2012 v 17:25 | Nb |  Byakuya clanky
Toto su vsetky smajliky ktore mam a su tam aj nove a ak verite alebo nie udem este hladat smajliky aby som ich mala viac.
Mam nove smajliky:
Tesim sa mam zasa novich:

Obrázky Byakuya

1. září 2012 v 16:22 | Míša |  Byakuya clanky
Tak už si tu na svém blogu dlouho nebyla takže sem ti trochu pomohla
Více podobných obrázku jako je tenhle najdete na http://blogbleach.blog.cz
blog se zameruje hlavne ne obrázky Ichiga a jeho prátel

TOPlist