Říjen 2012

Halus video

28. října 2012 v 13:44 | Nb |  Pesnicky a videjka
Halus video nikto ho nepremoze je ako Chuck Noris.
Nieco necakane

28. října 2012 v 12:49 Pesnicky a videjka

Funnieiest scene in bleach 2:


Bleach episode numbers 1-167

27. října 2012 v 18:43 | Nb |  Pesnicky a videjka
Odporucam obetovat tich 7 minut a kuknut si toto videjko a napisat mi koment.

Happy Halloween

27. října 2012 v 16:34 | Nb |  Halloween 2012
Ludia na zemi ktory ziju prajem vam stastny halloween.
Kreslene ale je to pekne.
A NA ZAVER:
TADAAAA.

Manga od dielu 511 po 514

27. října 2012 v 15:46 | Nb |  Manga
Mangi su najlepsie komixi a ja ich raz dostanem ako knihu kuknite martinus.sk-bleach.

Teraz vam ukazem mangu 511
514 najnovsia manga.

Dve z nich su iba o Byakuyovi a Ichigovi.

Odporucam vam pozriet!

I LOVE BYAKUYA:

Ale jedno vam poviem ked si kuknete mangu tak vidite ze mu je uz lepsie.

Animácie mojich naj hrdinov >.<

16. října 2012 v 19:25 | Nb |  Bleach Animácie
Mam velice rada Byakuyu ale nigdy by ma ani vo sne nenapadlo podviest ho.Tymito gifmi davam do popularity vsetky postavy z bleachu:
Samozrejme prvy Byakuya:


Teraz pride na rad Renji Abarai:
nemala som cas najst viacej gifi tak prydam aj obrazky.

Teraz Toshiro Hitsugaya:

A naposledy Ichigo Kurosaki:

Toto je vsetko.
I LOVE BYAKUYA.


Malinkaty Byakuya

14. října 2012 v 17:18 | Nb |  Obrazky

Ked sa Byakuya narodil tak neviem ako vizeral ale ukazem vam ako vizeral ked bol o niekolko rokov starsi:

No neni rostomyli?


A VYRASTOL Z NEHO TAKYTO FRAJER:

VZAL SI ZENU HISANU:

KTORA O 5 KOKOV ZOMRELA A BYAKUYA BOL VELMY SMUTNY:
copy by blogbleach.blog

copy by blogbleach.blog

TRAGEDIA JA VIEM ADOPTOVAL SI RUKIU A PRESLO NIEKOLKO ROKOV A TERAZ BOJUJE O ZIVOT:
copy by blogbleach.blog
copy by blogbleach.blog
JAK HO KRASNE RUKIA OBYMA A BOVZBUDZUJE HO K TOMU ABY SA NEVZDALAK HO TITE KUBO NEZACHRANI ALEBO ZA NIM NEPOSLE ORICHIME TAK PRISAHAM ZE SI KUPIM LETENKU PRIDEM DO JAPONSKA A PREFACKUYEM HO.

Byakuya a Hisana

13. října 2012 v 22:17 | Nb |  Byakuya Kuchiky
Byakuya Kuchiki:

A Hisana ktorej prave priezvisko neviem:

hisana ma sestru Rukiu a teraz dam obrazok kde ju drzi Hisana Rukia bola mala:

Nechala Rukiu na ulici a vidala sa za Byakuyu:

Byakuya+Hisana a skoncilo sa vsetko o 5rokov tragicky:

Chudak Byakuya lutujem ho ma tazky zivot musel si adoptovat Rukiu aby ju ochranil
lebo slubil Hisane ze Rukiu najde a nasiel ju na skole s Renjim.

Napiste koment o tom aky ma Byakuya tazky tivot precitajte si o nom zivotopis a aj o Rukii a vsetkych ostatnych nezaudnite napisat koment...

byakuyovy kamarati

11. října 2012 v 17:23 | Nb |  Pribehy Byakuya
Kouga Kuchiki je bývalý 3. člen 6. jednotky a priženěný člen Kuchiki klanu.

Kouga je vysoký a štíhlý muž se zelenýma očima, černými vlasy a purpurovými prameny a culíkem. Když byl shinigami, nosil červený šál, náhrdelník a vlasovou ozdobu zvanou kenseikan, kterou směla nosit pouze nejvyšší postavena šlechta rodiny Kuchiki. No za těch několik set let, co byl uvězněn jeho tělo značně zestárlo.

V minulosti to byl muž se smyslem pro povinnost a ctil si pýchu své rodiny. Všechny problémové a vážné situace se snažil vyřešit vlastními rukama. V hloubi duše věřil svým schopnostem, které měl kvůli tvrdé práci. Když zjistil, že jeho předchozí život je v troskách a chtějí ho popravit, mentálně se úplně sesypal a nechal se vést vlastním hněvem. Pak chtěl být už jen nejsilnější a všem chtěl ukázat svou pravou sílu s tím, že nikdo nemůže překonat jeho schopnosti.
Kouga byl shinigami, který se dostal do Kuchiki klanu tak, že se oženil s Ginreiovou dcerou. Kouga byl v občanské válce a díky jeho schopnostem bylo jasné, že vyhraje. Avšak tři lidé z jeho jednotky se proti němu spikli a Kouga na ně použil vlastní Zanpakuto. Pomoc přišla přesně v té chvíli, aby viděli, že Kouga zaútočil na vlastních lidí. Kouga se jim snažil vysvětlit, že ho napadli, ale nikdo ho neposlouchal a uvěznili ho. Později uprchl a těch tří rebelů zabil. Ginrei mu řekl, že za toto již nikdy nebude patřit do Kuchiki rodiny a s největší pravděpodobností ho popraví. Kouga se úplně sesypal, uřízl si vlasy i s kenseikanom, hodil je po Ginreiovi a rozhodl se, že všem dokáže svou sílu. Avšak Ginrei jej spolu s Yamamoto zapečetili. Pak se objevil Muramarasa, jehož jediným cílem bylo vrátit svého pána zpět, proto vyvolal protest u jiných Zanpakuto. Kouga však tímto vůbec nebyl nadšený, na Muramasu se zlobil, že nepřišel, když ho volal. Muramasa však jeho volání neslyšel. Kouga ho pak zničil a začal bojovat s Byakuyou, neboť bylo jeho povinností zabít jej pro klan Kuchiki.
Kouga byl schopen bojovat s Byakuya jako rovný s rovným, i když Byakuya je kapitán a on byl jen třetí člen. A to vše aniž vůbec použil své Zanpakuto. Pokud do protivníka vloží kousek svého Reiatsu, je schopen ovládnout jeho smysly a vytvořit iluzi. Tato schopnost pramení z toho, že on je pánem Muramasu, který má tuto schopnost. Kouga je také schopen svázat protivníka jakýmisi vlákny z Reiatsu. Tyto jsou viditelné pouze na odrážacích plochách jako je led.

Zanpakuto se jmenuje Muramasa a uvolňuje se frází "sasayake" (prekl. šeptej). Způsobovalo, že Zanpakuto ostatních začali napadat vlastních majitelů. Rovněž mohl zhmotnit přízraky Zanpakuto jiných lidí. Schopnost Yukojochu Muramasa (prekl. háková tasemnice Muramasa) způsobovala, že Muramasa se dokázal zhmotnit sám, aniž to jeho pán chtěl. Rovněž mohl jednat jako sám chtěl. Tímto způsobem se Muramasa zjevil v Seireitei a donutil jiné Zanpakuto, aby se vzbouřili proti svým majitelům. Bankai ještě nebylo dosaženo. Muramasa v zhmotnělé formě byl bledý muž s hnědými vlasy.


Byakuyova rodina

11. října 2012 v 17:13 | Nb |  Pribehy Byakuya

Ginrei Kuchiki je dědeček Byakuya. Je to bývalý kapitán šesté jednotky a hlava Kuchiki klanu, tyto hodnosti po něm přebral Byakuya.

Ginrei byl ukazován jako starý muž s dlouhými bílými vlasy, vousy a šedomodrým očima přesně jako má Byakuya. Nosil tradiční shinigami uniformu s kapitánským haori. Přes ramena měl šálu, který teď nosí Byakuya. Šála je vytvořen z bledého hedvábí vytvořeného ze stříbrno-bílé sasanky, který byl děděn v jeho rodině z generace na generaci. Byl vytvořen mistrovským tkalcům Tsujishirom Kuremonom III. a za jeho cenu by mohlo být postaveno 10 domů. Na rukou má černé bezprsté rukavice. Jako hlava rodiny Kuchiki by měl nosit ozdobu do vlasů zvanou Kenseikan jako má Byakuya, avšak na Byakuyovu otázku, kde ji má neodpověděl.

Ginrei je 27. potomek rodiny Kuchiki, jedné z nejváženějších rodin v Seireitei. Ginrei se zpráva skutečně jako hlava důležité rodiny, vždy je vážný, klidný a apatický k jiným lidem. Je extrémně tichý a vypráví jen velmi zřídka, avšak vždy za nějakým účelem. Ginrei je velmi trpělivý, nikdy nejedná unáhleně a vše si dobře rozmyslí. Věří, že síla musí být mistrně zvládnuta a respektovaná a ti, kteří nejsou schopni poznat vlastní srdce, nejsou schopni ovládnout svou moc.
Ginrei je muž plně si vědom svých schopností a limitů a také vidí, čeho jsou lidé schopni a co musí pro to udělat. Silně věří v právo a pořádek. Jako hlava vážené rodiny a velitel Gotei 13 celý život pracoval na tom, aby byl v Soul Society mír. Vždy pracuje na něčem, co by bylo v souladu se spravedlností, i když ví, že je to nesprávné. Snaží se to napravit do správných kolejí.

Ginrei Kuchiki byl hlavou Kuchiki klanu v době, kdy žila jeho dcera a její manžel Kouga. Byl si vědom jeho schopností, ale obával se, že by je mohl zneužít. To se stalo, když Kougu chtěli svrhnout lidé z jeho jednotky. Napadli ho, ale on jejich porazil a posily přišli tak, aby viděli, že Kouga napadl vlastních lidí. Byl uvržen do vězení a když se Ginrei snažil očistit ho, utekl a zabil ty, co ho napadli. To už ale nemohl vrátit zpět a Ginrei mu řekl, že ho zabijí. Kouga zpanikařil, utekl a rozhodl se žít sám a spoléhal se na své schopnosti. Byl takový sebevědomý, až jeho Zanpakuto Muramasa neslyšelo jeho volání a Ginrei s Yamamoto Kougu zapečetili. Ginrei byl později viděn jako svému vnukovi Byakuya, když měl zhruba asi 15 říkal, že by neměl být takový zbrkle. Když Byakuya nastoupil jako jeho nástupce, Ginrei mu řekl o Kougovi a že on jako hlava rodiny bude nucen ho zabít, když zlomí pečeť. Naposledy byl viděn s Byakuya, který říkal Rukia, že ji chce jeho rodina adoptovat. Jeho současný stav je neznámý.

Ginrei je velmi zdatný v ovládání svého Reiatsu, umí vyslat i nejvyšší Kido bez zariekadiel. Je to extrémně inteligetný muž a dokáže analyzovat nepřítelově silné a slabé stránky a vymyslet vhodnou strategii. Není známo jméno a schopnosti jeho Zanpakuto, ale ve formě katany je podobný Byakuyovmu meči Senbonzakura.Sledujte pozorne

5. října 2012 v 16:31 | Nb |  Ine
Sledujte a hladajte co je tam ine a napiste komentar.

Aizen Sousuke

5. října 2012 v 15:56 | Nb |  Pribehy Byakuya
Sosuke Aizen je bývalý kapitán 5. jednotky a jeho poručík byla Momo Hinamori. Později spolu s Ginem Ichimaru a Kanamem Tousenem odešel do Hueco Mundo, kde se stal vůdcem Arrancarů.
Jako kapitán nosil typické kapitánské oblečení, čili bílé haori a měl vlasy volně padající do obličeje a brýle. Když se dostal do Hueco Mundo, změnil svůj styl. Jako vůdce Arrancarů nosí buď stále Shinigamské oblečení a na něm bílý plášť nebo se oblékne celý do bílého. Sundal si brýle, vlasy si začesal dozadu a vpředu má jeden pramen. Jako vůdce Arrancarů sedává na vyvýšeném trůně.
V Soul Society byl znám jako kapitán, který má rád tofu, nemá rád vařená vajíčka a na shinigami akademii učil hodiny kaligrafie (krasopis), kde projevoval své umělecké sklony.
Jako kapitán byl Aizen velmi milý, klidný a každého oslovoval křestním jménem, díky čemuž jej lidé respektovali. Ve skutečnosti však byl úplně jiný. V Seireitei dělal pokusy na živých shinigami, pokoušel se je změnit na Hollow a v Hueco Mundo se zase pokoušel změnit Hollow na shinigami. Vždy si pomocí svého meče zajistil alibi. Na svou stranu dostával lidi, o kterých si myslel, že by mu mohly být užiteční při jeho pokusech (Renji, Kira, Hinamori, Gin, Tousen). Nelíbilo se mu, že když shinigami dosáhne Bankai, tak je to jeho limit a dále již nemůže být silnější. Díky těmto pokusům zjistil, že pokud se z Hollow stane shinigami a naopak, jeho síla je mnohem vyšší. To byl jeho primární cíl. A pokud náhodou někdo přišel na to, co dělá (jako Hirako), tak ho zkrátka změnil na Hollow a zbavil se ho. Vždy vše zajistil tak, aby nevzbudil nejmenší podezření. Vždy vymyslí geniální strategie, což vede k tomu, že se lidé domnívají, že je až neskutečně inteligentní.
Jako mladý byl poručík u kapitána Hiraka. Spolu s Tousenem dělali pokusy na shinigami tím, že se je pokoušeli změnit na Hollow. Našel malého Gina Ichimaru a byl překvapen, že jako malý chlapec dokázal zabít třetího člena, proto ho dostal na svou stranu. Kapitán Hirako však přijde na to, že za mizení shinigami stojí právě Aizen, proto Aizen všech těm, co na to přišli změnil na Hollow a udělal to tak, aby podezření padlo na Uraharu, který byl kapitánem 12. jednotky. Urahara odejde do lidského světa a pomocí Hogyoku, které vytvořil se mu podaří jejich změnit na Vizardy. Aizen dále nevyvolává žádné podezření a později se stal kapitánem 5. jednotky a jeho poručík byl Gin Ichimaru.
V dílech se objeví před tím, než chtějí popravit Rukiu. Předstírá svou smrt (pomocí svého Zanpakuto) a dostane se do místnosti č.. 46, která dělala všechna důležitá rozhodnutí. Celou tuto místnost vyvraždil, protože sám nabyl sílu, která se rovnala dvojnásobku síly průměrného kapitána. Zjistil, že Urahara ukryl Hogyoku do gigae Rukiy. Proto vydal jménem místnosti 46 rozhodnutí o její popravě a sám se tam skrýval. Rukia však nepopravili, proto pomocí Ichimaru a Tousena Rukiu chytí a Hogyoku její z těla vytrhne. Hned poté však na ně zaútočí ostatní shinigami, ale on si zavolal na pomoc menos a uprchne do Hueco Mundo.

Rukia Kuchiki

5. října 2012 v 15:53 | Nb |  Pribehy Byakuya

Rukia Kuchiki je neznámý člen 13. jednotky a její kapitán je Juushiro Ukitake.

Rukia je kvůli své výšce dost podceňována. Má krátké černé vlasy s pramenem přes obličej a modré oči.

I přesto, že žije ve velmi vlivné a bohaté rodině, Rukia to nedává na sobě znát. Je velmi populární mezi shinigami. Hanataro měl například před ní velký respekt, ale ona mu řekla, že ji má oslovovat úplně normálně jakoby byla jeho kamarádka, za což si získala jeho sympatie.

Rukia má přátelský vztah s Ichigem, ale velmi často se hádají. Kvůli tomu na ni několik dívek žárlí, například Ririn nebo Nel Tu. Avšak nejvíce žárlila Orihime, která kvůli tomu před Matsumoto velmi plakala. Nejraději ji však má Kon.

Rukiino oblíbené jídlo jsou okurky, vajíčka a rýžové kuličky. Velmi ráda šplhá na vysoká místa a nejraději má věci se zajačikovským tématem.Je fanynka Chappyho.

Její modifikovaná duše se jmenuje Chappy a má ji velmi ráda. Chappyho má moc ráda,proto jej často kreslí.Kohokoli koho kreslí, tak jej nakreslí jako zajíčka. Kromě toho si velmi ráda vymýšlí situace, co všechno se jí stalo, aby mohla spát u Ichiga. Podle Ichiga byly ty výmluvy velmi ubohé, avšak jeho otec jí to sežral i s navijákem.

Rukia byla ještě maličká, když se se sestrou toulali po Rukongai 78. Avšak její sestra se o ni nevěděla postarat, proto ji nechala na prahu dveří s nadějí, že se bude mít dobře. Později se provdala za Byakuya a po svatbě celou dobu Rukia hledala. O 5 let zemřela, ale předtím jí musel Byakuya slíbit, že Rukia najde a že ji adoptuje. Chtěla aby on jí byl dobrým bratrem, když ona nemohla být její dobrou sestrou.

Rukia zatím vyrůstala v Rukongai, kde našla ostatní děti a mezi nimi byl i Renji. Mezitím byly kamarádi a všechno dělali spolu. Spolu se také přihlásili na shinigami akademii, ale jakmile se tam dostala, tak ji odtud vzal Byakuya, který ji adoptoval. Tím pádem byla zajištěna, nemusela dokončit akademii a hned byla zařazena do jednotky. Renji se z toho velmi těšil, ale ona byla smutná, protože se na dlouhou dobu musely odloučit.

Dostala se do třinácté jednotky, kde ji trénoval poručík Kaien Shiba. Toho však napadl Hollow, zmocnil se jeho těla a vzhledem k tomu, že Ukitake kvůli tuberkulóze nemohl bojovat, zmocnila se boje Rukia a Kaiena zabila, protože mu již nebylo pomoci. To ji však velmi dlouho mrzelo a mrzí ji to až dosud. Do Kaiena byla totiž zamilovaná, i když byl ženatý.

Jednou se dostala na misi do lidského světa, kde měla za úkol ničit Hollow. Jeden Hollow však byl nad její síly, proto svou moc prodala Ichigo a sama si vzala Giga od Uraharu. Později ji prišili zatknout Byakuya a Renji vzhledem k tomu, že předání moci shinigami je trestný čin a odvezli ji do vězení. Tam se rozhodlo o její popravě. Ichigo ji však přišel zachránit a Renji se k němu také přidal. Avšak zjistilo se, že rozhodnutí o její popravě nevydala místnost č.. 46, ale Aizen, který ji vyvraždil. Urahara totiž do jejího Giga zakomponoval Hogyoku, které Aizen potřeboval na přetvoření menos třídy Vasto Lorde na Arrancary. Hogyoku z ní vybral a Rukia se hned zotavila.

595px-Sode no Shirayuki Shikai.jpg

Rukia je zručná v Kido, které často používala, když neměla své síly (kvůli Hogyoku) a poté, dokud se jí síly obnovily. Zanpakuto se jmenuje Sode no Shirayuki (prekl. rukáv bílého sněhu) a je považováno za nejkrásnější zimní Zanpakuto v Soul Society. Shikai se uvolňuje frází "mae" (prekl. tancuj) a po uvolnění se změní na úplně celé bílé. V zhmotnělé formě je to krásná žena připomínající ledovou královnu.

Somenomai.gif

Techniky jsou Some no mai, Tsukishiro (prekl. první tanec, bílý měsíc) a spočívá v tom, že na zemi se vytvoří sněžný kruh pod nepřítelem. Z tohoto kruhu vysteleme ledový sloup, který nepřítele uvnitř zmrazí. Hned pak se tento ledový sloup rozpadne a spolu s ním se rozpadne i nepřítel.

Tsugi no mai, Hakuren.gif

Tsuga no mai, Hakuren (prekl. další tanec, bílá vlna) a spočívá v tom, že Rukia zaujme určitý postoj az čepele vyrazí obrovská masivní sněžná vlna, která pohřbí a zmrazí protivníka.

San no mai, Shirafune.gif

San no mai, Shirafune (prekl. třetí tanec, bílý meč) je zcela nová technika, zatím ji použila jen jednou na Arrancara Aaroniera. Spočívá v tom, že její zlomený meč se znovu obnoví a protne vše, přes co čepel míří. Bankai ještě nedosáhla.

Ichigo Kurosaki

5. října 2012 v 15:51 | Nb |  Pribehy Byakuya
Ichigo je 17-letý student, který je typický tím, že se neustále mračí.
Má zrzavé vlasy a kvůli tomu byl ve škole často terčem výsměchu. Jeho kamarádka je Tatsuki Arisawa, spolu trénovali karate v stejném doju. Je jeho kamarádkou nejdéle. Když se dostal na střední školu, poznal se se Sadem Yasutorou (Chad), kterému pomohl při jedné bitvě. Chad byl vždy zvyklý se bít za všechno, toho čeho chtěl dosáhnout, ale dal slib svému dědečkovi, že se s nikým nebude mlátit. Chad převyšoval ostatní svou ohromnou silou a poté jak potkal Ichiga, dohodly se, že spolu budou bojovat za všechno, co stojí za to, aby riskovali své životy. Na střední škole poznal i Orihime Inoue. Poté jako Ichigo poznal Rukiu, byl jí vděčný, že díky ní je schopen ochránit své přátele.
Když měl Ichigo 9 let, jeho máma Masaki byla zabita hollow se jménem Grand Fisher, i když skutečnou příčinu její smrti Ichigo stále nezjistil. Ichigo se cítil vinen za její smrt, vinil se za ni. Viděl totiž dívka u vody (návnada Grand Fisher) a myslel si, že tam spadne. Proto za ní běžel a chtěl ji zachránit. Jenže máma věděla, že je to návnada, proto skočila na svého syna s úmyslem ho ochránit a když si to Ichigo uvědomil, jeho máma nad ním ležela mrtvá. Mezitím žije jen se svým otcem Isshin a dvěma mladšími sestrami - Yuzu a Karin. Jeho otec vlastní malou nemocnici.
328px-Zangetsu.png

Ichigovo Zanpakuto se jmenuje Zangetsu (doslovně "uříznut měsíc"). Na rozdíl od ostatních shinigami, kteří musí uvolnit Shikai formu Zangetsu je stále ve formě Shikai. Je to neobvyklé Zanpakuto vzhledem k jeho velikosti. Tato velikost však odráží velikost Ichigova duševního tlaku. Zangetsova pravá podoba je ve formě dospělého muže. Zangetsu je vykreslen jako tichý a moudrý a snaží se testovat Ichiga v různých směrech, za účelem dosažení vyššího stupně jeho síly. Jeho speciální schopnost je Getsuga Tenso (doslovně "tesák měsíce přeřízne nebe"), je to vlna duševních částic vypuštěna z okraje jeho čepele. Souvisí to s jeho jménem, protože tato vlna má tvar srpek měsíce.


595px-Tensa Zangetsu.png

Bankai:Tensa Zangetsu (doslovně "nebeská řetěz protne měsíc") způsobí, že jeho meč se zmenší, změní barvu na černočervenou a Ichigovo oblečení se změní a nabývá podobu toho Zangetsuova. Bankai způsobí, že se jeho duševní tlak stlačí do čepele. Díky tomuto nabývá nesmírnou rychlost a jeho útoky mají mnohem větší dopad. Isshin později svého syna naučil Konečnou Getsugu Tenso, která dokázala porazit Aizena, avšak po jejím použití Ichigo nadobro ztratil své síly shinigami. Nejprve musel bojovat se svým vnitřním Hollow, když ho porazil, změnil se mu vzhled a při použití techniky se mu vzezření změnil znovu.

595px-Ichigo Masked.jpg

610px-Ichigo's New Hollow Mask.jpg

Když Ichigo trénoval s Kisukem Uraharou, částečně se stal Hollow. To způsobilo, že se v jeho duši objevila jeho ďábelská stránka s ohromnou silou, která převezme kontrolu nad jeho tělem, když sám Ichigo již nedokáže bojovat. Později se s pomocí Vizardů naučí ovládat jeho ďábelskou stránku tím, že vyvolá svou masku Hollow a bojuje s nesmírnou silou. V této formě vydrží nejvíc 11 sekund, ale pak, jak se dostal do Hueco Mundo, si tuto sílu značně vylepšil. Tato maska se mu v průběhu anime mění. Později, při boji s Ulquiorrou uvolnil úplnou Hollow formu.

Renji Abarai

5. října 2012 v 15:48 | Nb |  Pribehy Byakuya
Renji Abarai je podkapitán 6. jednotky a jeho velitel je Byakuya Kuchiki.

Renji pochází ze 78. obvodu Rukongaia a vyrostl jako sirotek s jinými dětmi včetně Rukia. Žili tak, že kradli jídlo a pití. Později s Rukia zjistili, že mají duševní energii, tak se staly shinigami. Renji byl velmi dobrý v zacházení s mečem, ale v Kido mu to nešlo. Na akademii poznal Izuru Kiru a Momo Hinamori. Když Rukia adoptovala rodina Kuchiki, ztratil s ní kontakty.

Renji se nejprve dostal do páté jednotky pod Aizena, později do 11. jednotky a nakonec skončil v šesté, kde se dopracoval na funkci podkapitána. Podkapitánom se stal v ten den, kdy se Rukia dostala do lidského světa. Když si Rukia adoptovala rodina Kuchiki a Renji poprvé spatřil Byakuya, jeho snem se stalo být silnější než Byakuya.

Renji má dlouhé karmínové vlasy, obvykle svázané nahoru do culíku a celá jeho horní část je těla je otetovaná. Není známo odkud tetování má, ale zjistilo se, že vždy když Renji zesílí, zvětší se počet jeho tetování. Nejprve se objevili na jeho obočí a dokud se dopracoval k funkci Byakuyovho podkapitána pokrývají celý jeho záda. Tyto tetování znázorňují Zabimarove. Většinou nosí na hlavě buď brýle nebo bílou šátek. Všechny Renjiho brýle pocházejí z obchodu v Seireitei s názvem "Obchod s brýlemi stříbrná vážka" a stojí polovinu jeho roční výplaty. Naneštěstí, vždy když je nosí, zlomí se mu, nejčastěji v boji s Ichigem.

Celý život byl Renji výstřednější než kterýkoliv jiný shinigami. Nejprve byl úzkoprsý, pak nešťastný a později ukázal, že dokáže být až neuvěřitelně seriózní a odhodlaný bojovat, když je postaven před nějakou šanci. Renji je nebezpečný ke těm, kteří mu brání v dosažení jeho cílů. Je ochoten bojovat, zabíjet a zemřít za cokoliv v co věří. Je podobný Ichigo v mnoha aspektech a často se hádají. Nejčastěji se hádají kdo je silnější.

Mam ocenenie od blogbleach

5. října 2012 v 11:38 | Nb |  Ocenenia
Mam konecne ocenenie:


Tesim sa ze mam ocenenie od mojej kamosky ktora ma samozrejme ties blog
blogbleach a je pekny.

Ocenenie

5. října 2012 v 11:31 | Nb |  Ocenenia
Urobyla som cenu pre moju naj kamosku a naj faninku Ichiga:

Justin Bieber naj pecky

4. října 2012 v 18:53 | Nb |  Pesnicky a videjka
Naj pecky od Biebra:


zoombie style

4. října 2012 v 18:45 | Nb |  Pesnicky a videjka
Zoombie style lepsie ako gangan style:

Zdroj youtube.TOPlist