Renji Abarai

5. října 2012 v 15:48 | Nb |  Pribehy Byakuya
Renji Abarai je podkapitán 6. jednotky a jeho velitel je Byakuya Kuchiki.

Renji pochází ze 78. obvodu Rukongaia a vyrostl jako sirotek s jinými dětmi včetně Rukia. Žili tak, že kradli jídlo a pití. Později s Rukia zjistili, že mají duševní energii, tak se staly shinigami. Renji byl velmi dobrý v zacházení s mečem, ale v Kido mu to nešlo. Na akademii poznal Izuru Kiru a Momo Hinamori. Když Rukia adoptovala rodina Kuchiki, ztratil s ní kontakty.

Renji se nejprve dostal do páté jednotky pod Aizena, později do 11. jednotky a nakonec skončil v šesté, kde se dopracoval na funkci podkapitána. Podkapitánom se stal v ten den, kdy se Rukia dostala do lidského světa. Když si Rukia adoptovala rodina Kuchiki a Renji poprvé spatřil Byakuya, jeho snem se stalo být silnější než Byakuya.

Renji má dlouhé karmínové vlasy, obvykle svázané nahoru do culíku a celá jeho horní část je těla je otetovaná. Není známo odkud tetování má, ale zjistilo se, že vždy když Renji zesílí, zvětší se počet jeho tetování. Nejprve se objevili na jeho obočí a dokud se dopracoval k funkci Byakuyovho podkapitána pokrývají celý jeho záda. Tyto tetování znázorňují Zabimarove. Většinou nosí na hlavě buď brýle nebo bílou šátek. Všechny Renjiho brýle pocházejí z obchodu v Seireitei s názvem "Obchod s brýlemi stříbrná vážka" a stojí polovinu jeho roční výplaty. Naneštěstí, vždy když je nosí, zlomí se mu, nejčastěji v boji s Ichigem.

Celý život byl Renji výstřednější než kterýkoliv jiný shinigami. Nejprve byl úzkoprsý, pak nešťastný a později ukázal, že dokáže být až neuvěřitelně seriózní a odhodlaný bojovat, když je postaven před nějakou šanci. Renji je nebezpečný ke těm, kteří mu brání v dosažení jeho cílů. Je ochoten bojovat, zabíjet a zemřít za cokoliv v co věří. Je podobný Ichigo v mnoha aspektech a často se hádají. Nejčastěji se hádají kdo je silnější.


Renji shikai.gif

Renjiho zanpakuto je Zabimaru, což znamená "hadí ocas". Shikai se uvolňuje frází Hoero, což znamená "zařve". Zabimaru vypadá jako pavián, jehož ocas je vlastně had, který také dokáže vyprávět. Shikai forma spočívá z toho, že meč je složen z několika čepelí, které se mohou rozložit a prodloužit do libovolné délky. Renjiho limit jsou tři útoky, pak se Zabimaru složí do původní podoby, aby se zotavil. Když se Zanpakuto zmotnili, Zabimaru byl vlastně žena (opice) řetězem spojená s dítětem s hadím ocasem (had). Na otázku proč je žena odpověděla, že Renji sám si to přál.

789px-Renji Bankai - Episode 273.jpg

Bankai se nazývá Hihio Zabimaru, což znamená "král paviánů". Transformuje Zabimaru do obrovské formy jeho Shikai s hlavou, která připomíná kostru hada. Jak bankai může oddělit části jeho těla a opět jejich složit. HikotsuTaiho01.gif

Zabimaru se později naučil techniku hikotsu Taihe "kanón paviáních kostí", když se Renji naučil více využívat bankai. Zabimaru je tehdy schopen vystřelit z úst jako z kanónu zhmotněnou duševní energii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaTOPlist